Hadřík z mikrovlákna


O výrobci hadříku z mikrovlákna

Naše společnost je profesionálním výrobcem reklamních předmětů. Vyrábíme i hadřík z mikrovlákna, který má obrovský potenciál pro Vaši reklamu. Hadřík z mikrovlákna může mít mnoho různých podob, stačí si jen vybrat z mnoha stylů lemování a potisků. Hadřík z mikrovlákna může čistit všechny typy skel, čoček, objektivy foťáků. Hadřík z mikrovlákna se hodí i na LCD displeje, monitory, šperky, domácí spotřebiče, brýle a všechy další typy povrchů, které by Vás napadly.

Nezálěží na tom, jestli chcete přilákat pozornost profesionálních fotografů nebo obrovské skupiny lidí používající notebooky, hadřík z mikrovlákna Vám získá zaslouženou pozornost. Naše společnost vyrábí hadřík z mikrovlákna z prvotřídních materiálů a zároveň Vám nabízí velmi výhodnou cenu včetně výrazných množstevních slev.

Od samotného založení naší společnosti klademe velký důraz na technologické inovace a neustálý vývoj dopředu. Jen tak si můžeme být jistí, že Vám nabízíme ten nejlepší možný produkt - náš hadřík z mikrovlákna. A právě díky našemu důrazu na inovace, vysoké produktivitě, neustálému zlepšování se a záruce vysoké kvality a krátkých dodacích lhůt jsme se postupně stali jedním z vedoucích výrobců hadříku z mikrovlákna.

Věříme, že když budeme v našem úsilí pokračovat i nadále se stejným nasazením, budou naši zákazníci maximálně spokojení. Hadřík z mikrovlákna se může stát součástí i Vaší kampaně a dodat jí to, co potřebuje k úspěchu. U nás najdete hadřík z mikrovlákna za výhodnou cenu a ve vysoké kvalitě. Pokud jste hledali svého výrobce hadříku z mikrovlákna, pak jste ho právě našli!


Hadřík z mikrovlákna - výrobní proces:Hadřík z mikrovlákna

Zpracování surovin


Zpracováním základních surovin získáváme přízi potřebnou pro výrobu hadříku z mikrovlákna. Používáme speciální technologie úpravy příze, které zajišťují, že tkaní hadříku z mikrovlákna je snazší a rychlejší. Často se při tomto kroku výroby používají bělidla(v případě, že se hadřík z mikrovlákna bude barvit) nebo rozjasňovače. Po samotném tkaní může být látka obarvena na požadovaný odstín pro Váš hadřík z mikrovlákna. Výsledná barva hadříku z mikrovlákna se pak odvíjí i od toho, jaká byla použita barviva - mohou být syntetická nebo chemická a je jich mnoho typů.

Hadřík z mikrovlákna výrobce

Barvení a stříh hadříku z mikrovlákna


Dle přání zákazníka můžeme hadřík z mikrovlákna nastříhat ve standardních velikostech 10 x 15 cm, 15 x 15 cm, 15 x 18 cm nebo případně v nestandardní velikosti, kterou potřebuje. Po nastříhání dochází po obarvení hadříku z mikrovlákna na zákazníkem požadovanou barvu.

Hadřík z mikrovlákna velkoobchod

Potisk a lem pro Váš hadřík z mikrovlákna


Podrobnosti o možnostech olemování a potisku pro hadřík z mikrovlákna najdete zde. V tomto kroku výroby se nejvíc uplatňuje přesná objednávka zákazníka - každý hadřík z mikrovlákna dostane svůj unikátní vzhled. První se hadřík z mikrovlákna potiskne dle Vašeho přání a následně se může každý hadřík z mikrovlákna olemovat.

Hadřík z mikrovlákna na míru

Zajištění kvality hadříku z mikrovlákna a zabalení


V každém kroku výroby dochází k opakovaným kontrolám hadříku z mikrovlákna. Ať už je to při koupi příze, bělení nebo barvení, olemování nebo potisku, každá surovina pro hadřík z mikrovlákna je pečlivě prověřena, tak aby byla dodržena nejvyšší kvalita.

Po poslední kontrole kvality hadříku z mikrovlákna dochází k zabalení pomocí automatického balicího stroje. Na každé balení hadříku z mikrovlákna je připevněna visačka a zabalené hadříky z mikrovlákna jsou odeslány do skladu, kde jen čekají na odeslání. Po splnění celé Vaší objednávky dojde k transportu Vaší zásilky na místo určení.

Cleaning Cloth Lavete Microfibra Torlo Kendok Bayetas Microfibra Reklamnaya Mikrofibra