Hadřík na LCD


Pokud byste rádi oslovili uživatele notebooků, je pro Vás hadřík na LCD ta správná volba. Z hadříku na LCD se snadno stane reklamní předmět - stačí na něj nechat natisknout Vaše logo nebo slogan. Pro reklamní účely vyrábíme hadřík na LCD v objemech od 5000 ks. Hadřík na LCD s potiskem snadno osloví Vaše zákazníky a přitom je levný a praktický.
Na každodenní čistění LCD obrazovek se nejlépe hodí právě hadřík na LCD z mikrovlákna. Nemusí se používat s žádným chemickým čistidlem a přitom je jemný k ošetřované ploše. Hadřík na LCD je tak bezpochyby nejlepším způsobem, jak zbavit LCD obrazovku nečistot. Pokud je obrazovka víc znečištěná a jen hadřík na LCD nestačí, doporučujeme spolu s ním použít nějaký kvalitní čistící prostředek. Hadřík na LCD s ním bude spolupracovat a zajistí nejvyšší možnou efektivitu vyčištění dané plochy.
Prvotřídní kvalita hadříku na LCD s potiskem je pro nás zárukou, že i když s nimi budete čistit ty nejjemnější povrchy, nedojde k jejich poškrábání nebo poškození. Ať už jej chcete použít na mobil, obrazovku počítače(ať už notebooku, PC nebo PDA), televizi nebo monitor.
Mikrovlákno zároveň umožňuje vyhnout se poškozování životního prostředí. S hadříkem na LCD nepotřebujete používat žádné agresivní čističe a v 95% případů Vám stačí jen samotný hadřík k odstranění veškerých nečistot. Tím se do přírody dostane mnohem méně chemických odpadů a Vy ji tak chráníte.

Hadřík na LCD

Hadřík na LCD: specifikace

Materiál: Mikrovlákno, které je speciálně spleteno z polyesteru, polyamidu anebo nylonu
Velikost: Dostupné jsou veškeré velikosti hadříku na LCD
Gramáž: 170 g, 180 g, 190 g, 200 g, 210 g, 220 g, 240 g/m2
Tvar: Nabízíme čtvercový nebo obdélníkový tvar hadříku na LCD
Oblast tisku: Hadřík na LCD umíme potisknout až k okraji
Barvy tisku: U nás máte možnost plnobarevného tisku na hadřík na LCD. Podrobnosti naleznete zde
Balení: Každý hadřík na LCD balíme do samostatného PVC obalu
U nás si můžete nechat hadřík na LCD vyrobit přesně podle svých představ. Nabízíme výhodné ceny a množstevní slevy na hadřík na LCD!

Hadřík na LCD prodejce

Možnosti hadříku na LCD

Na našich stránkách není dost prostoru pro vyjmenování všech možných podob hadříku na LCD. Přesný vzhled hadřáku na LCD záleží jen na Vaší představě! Zavolejte nám a domluvíme se na přesné podobě Vašeho hadříku na LCD - ochotně s Vámi probereme všechny možnosti.
Minimální odběr hadříku na LCD je 2000 ks. Cena za kus se může lišit podle typu tisku, velikosti hadříku, barvy a mnoha dalších faktorů. Navíc pro Vás máme výrazné množstevní slevy hadříku na LCD - proto se nám ozvěte na našem kontaktu a my Vám uděláme přesný propočet ceny hadříku na LCD.
Pro nás je zákazník na prvním místě - vyjdeme Vám ve všem maximálně vstříc. Ať už u nás objednáváte hadřík na LCD nebo jiné reklamní předměty, zajišťujeme plný servis, díky kterému si nebudete muset s ničím dělat starosti.

Cleaning Cloth Lavete Microfibra Torlo Kendok Bayetas Microfibra Reklamnaya Mikrofibra