Hadřík na brýle


Každý, kdo nosí brýle, zná neustálý boj se špínou. Jenže najít vhodný způsob čištění je obtížně, když u spousty materiálů hrozí, že brýle poškrábou. A proto se každému člověku, který nosí brýle, bude jistě hodit hadřík na brýle vyrobený z mikrovlákna. S naším hadříkem na brýle budete moct vyčistit své brýle bez obav ze škrábanců. Na rozdíl od papírků nebo kapesníků Vám tak hadřík na brýle nabízí efektivní způsob, jak oslovit každého, kdo nosí brýle! Věřte, že reklamní hadřík na brýle si každý oblíbí a bude používat dnes a denně. A právě díky tomu oslovíte nejen samotného majitele brýlí, ale i všechny lidi, se kterými se stýká.

Materiál, ze kterého je náš hadřík na brýle vyrobený, je spletený z nejjemnějších polyesterových a polyamidových vláken. Na každý hadřík na brýle můžete nechat natisknout třeba svoje logo nebo slogan a získáte tím velice snadno účinný reklamní předmět. S pomocí hadříku na brýle můžete jednoduše propagovat svou společnost, klub nebo skupinu, záleží jen na Vás. Hadřík na brýle je také možné rozdávat na veletrzích nebo konferencích jako reklamní dárek.

Hadřík na brýle

Hadřík na brýle - specifikace

Materiál: Mikrovlákno - přesně ta pravá kombinace polyesteru, polyamidu anebo nylonu
Velikost: Dostupné jsou všechny velikosti hadříku na brýle
Gramáž : 170 g, 180 g, 190 g, 200 g, 210 g, 220 g, 240 g/m2
Tvar: Čtvercový nebo obdelníkový hadřík na brýle
Potisk: Možný až k okrajům hadříku na brýle
Barvy: Možnost plnobarevného potisku
Možné metody tisku: najdete zde
Balení: Každý hadřík na brýle se balí do PVC pytlíku, 100 ks dohromady pak znovu do balíčku
Jen s naší společností získáte plný servis hadříku na brýle za nejvýhodnější cenu na trhu!

Hadřík na brýle velkoobchod

Příklad hadříku na brýle

Na obrázku můžete vidět dobrou ukázku tepelného potisku 15 x 15 cm hadříku na brýle. U naší společnosti najdete hadřík na brýle ve všech variacích, barvách a velikostech. Hadřík na brýle se může stát součástí Vaší reklamy - vyrobíme ho přesně podle Vašeho přání.
Minimální odběr je 2000 ks. Cena za kus se liší v závislosti podle typu tisku a velikosti objednávky - pro další informace o ceně hadříku na brýle nás kontaktrujte na našem emailu(k nalezení zde).
Na našich stránkách nenajdete žádný kompletní seznam možných hadříků na brýle, které nabízíme. Je to proto, že hadřík na brýle může mít velkou škálu podob a záleží jen na Vás, jak bude ten Váš reklamní hadřík na brýle vypadat. Stačí si jen promyslet svůj hadřík na brýle a zavolat nám!

Cleaning Cloth Lavete Microfibra Torlo Kendok Bayetas Microfibra Reklamnaya Mikrofibra