Čistící útěrka


Čistící útěrka se může použít k jemnému očištění mnoha typů citlivých povrchů. Záleží jen na Vás, na jaký typ zákazníka je Vaše kampaň nejvíc zaměřená - čistící útěrka pro Vaši reklamu zvládne vše! Materiály, které pro výrobu čistící útěrky používáme, jsou extrémně jemné, a tak i ty nejnáročnější povrchy očistíte bez nejmenšího poškození. S čistící útěrkou můžete čistit objektivy, LCD obrazovky, CDčka, DVD, telefony, MP3 přehrávače, hodinky nebo dokonce šperky.

U naší společnosti najdete nejširší výběr čistící útěrky. Čistící útěru vyrábíme také na míru, především jako reklamní předmět, který můžete využít jako součást svého proma. Na čistící útěrku jde snadno natisknout Vaše logo, slogan, internetová adresa nebo třeba nějaký obrázek a rázem máte jednoduchý, levný a přitom velmi účinný reklamní předmět.

Najít vhodný reklamní předmět je někdy obtížné. Co je však účinnější reklamou než věc, kterou budou lidé používat každý den? Čistící útěrka Vám nabízí jedinečnou příležitost jak zaujmout třeba fotografy, IT pracovníky nebo vlastně úplně každého kdo nosí brýle nebo šperky. Není skupina, kterou byste nemohli s pomocí čistící útěrky oslovit! My Vám zajišťujeme kompletní servis pro výrobu čístící útěrky a navíc úplnou spokojenost. Zákazník je pro nás vždy na prvním místě!

     čistící útěrka čistící útěrka velkoobchod čistící útěrka na objednávku
Cleaning Cloth Lavete Microfibra Torlo Kendok Bayetas Microfibra Reklamnaya Mikrofibra